Sikeres lellei szereplés és a következő tanév MGKSI hallgatói

Az idén 10 éves, MGKSI tanulói kiválóan szerepeltek a balatonlellei korosztályos döntőn.

„A bajnokság valamennyi bajnoki címét – a még nem MGKSI-korosztály U8-at kivéve – a Központi Sakkiskola végzett vagy jelenlegi növendékei nyerték!

U18 fiú: Juhász Ármin, aki évekig az MGKSI egyik leglelkesebb és legszorgalmasabb tagja volt.
U18 lány: Árvai Eszter, a (női) Bástya csoport volt tagja
U16 fiú: Marosi Levente, szintén végigjárta az MGKSI-t.
U16 lány: Egyed Judit a Bástya Csoport volt tagja.” – írja Szabolcsi János, akinek egy írása is megjelent a legutóbbi MSV-ben a jubiláló Központi Sakkiskoláról.

Az MGKSI volt és jelenlegi edzői, vezetői büszkék és boldogok vagyunk az elért eredményekre! Gratulálunk a szülőknek, gyerekeknek, egyéni edzőiknek, szakosztályaiknak az elért sikerekhez!

Az Iskola jelenlegi tagjainak érmes helyezései és egyéni edzőik:
U14 fiú : 1.Pribelszky Bence (Zámbó Zoltán, Vanczák Attila)
U14 lány: 1. Kovács Judit (Horváth József, Fáncsy Imre), 2. Lengyel Andrea (Mátrahalmi Tibor, Akóts Gábor)
U12 fiú: 1. Karácsonyi Gellért (Krizsány László, Pálkövi József), 3. Gombócz Ferenc (Galyas Miklós, Pálkövi József)
U12 lány: 1.Juhász Judit ( Istvándi Lajos, Bodó Norbert, Párkányi Attila), 2. Tóth Nikoletta (Pálkövi József)
U10 fiú: 1.Pásztor Balázs (Akóts Gábor), 3. Füle Simon (Sárosi Zoltán)
U10 lány: 1.Gaál Zsóka (Istvándi Lajos, Kosztolánczi Gyula, Varga Zoltán )

A verseny részletes eredményei: http://event.chess.hu/knb2016/

A lellei döntő utolsó fordulója alatt döntés született a következő tanév hallgatóinak a felvételéről is. A lista elbírálásában és a kritikus esetekben a döntés meghozatalában Rácz Zoltán főtitkár, Csörsz Ferenc elnökségi tag, Varga Péter IB elnök segített, döntött és több esetben is megváltoztatva az eredeti javaslatot a felvétel mellett szavaztak.
A felvételt nem nyerő fiatalokat továbbra is figyeljük és eredményeik javulása esetén örömmel látjuk őket tagjaink között.
A csoportok beosztása szeptember elején történik!

A felvett tanulók és lellei eredményeik:

név születési év Balatonlelle
Élő (júliusi lista) helyezés pontszám Élő változás
 Pribelszky, Bence  2003 2162 1 7/6 40 U14
 Kovacs, Judit  2002 2114 1 9/8,5 10 U14
 Karacsonyi, Gellert  2004 2100 1 9/7,5 35 U12
 Persanyi, Barnabas  2004 2067 4 9/6,5 -8 U12
 Kovacsy, Barnabas  2003 2013 10 7/4,5 5 U14
 Ongut, Tamas Gunes  2003 1984 8 7/4,5 10 U14
 Gombocz, Ferenc Jr.  2005 1980 3 9/6,5 45 U12
 Geher, Koppany  2003 1931 9 7/4,5 9 U14
 Juhasz, Judit  2004 1911 1 7/6,5 56 U12
 Majoros, Rozsa  2004 1867 11 6/3 -70 U12
 Kovacs, Patrik Zsolt  2005 1844 21 9/5 -25 U12
 Juhasz, Agoston  2005 1839 5 9/6,5 76 U12
 Pasztor, Balazs  2006 1814 1 9/7 10 U10
Dibusz Domonkos 2004 1789 7 9/6,5 47 U12
 Gaal, Zsoka  2007 1739 1 7/7 36 U10
Hegedus Luca  2005 1721 7 7/4,0 -68 U12
 Karacsonyi, Kata  2006 1647 8 9/6,5 -50 U10 (fiú)
 Fule, Simon  2006 1632 3 9/6,5 -6 U10
 Toth, Nikoletta  2005 1572 2 7/6 96 U12
 Muranyi, Peter  2006 1523 10 9/5,5 -10 U12
 Tancsa, Tamas  2007 1522 U10
 Palczert, Matyas  2007 1401 19 9/4,5 -85 U10
Markus Molli 2007 1357 7 7/3,5 -23 U10
 Zakar, Adam  2007 1332 16 9/4,5 50 U10
Javorek Janka 2006 6 7/4,0 U10

 

VS