Diákolimpia 2018/19


Diákolimpia Csapat

2019. március 22-24  Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium És Kollégium

Szombathely Táncsics Mihály utca 48.

Bajnokok:

Alsós Lányok  Váci Mihály  Katolikus Általános Iskola Nagykáta Alsós Fiúk: Aquincum Általános Iskola Budapest

Felsős Lányok: Brenner János Általános Iskola                              Felsős fiúk: Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca

Közpisk. lányok: Széchenyi István Gimnázium Dunaújváros      Középisk. fiúk:Vajda János Gimnázium Keszthely

Egyéni  Diákolimpia Amatőr és Élős Kategória:

2019. április 5-7  Miskolc Rendészeti Szakközépiskola Miskolc Szentpéteri kapu 78.

Amatőr csoportok

L 1     I. Lazsádi Blanka Anna   (Miskolc)  II. Balázs Szabina Zoé  (Bp) III.  Balogh Borbála (Kisújszállás)

L.2.    I. Kovács Rebeka Zsófia (Salgótarján) II. Csécsei Nikoletta (Szeged)  III. Szigeti Réka (Szombathely)

L. 3.   I. Balogh Gerda Csenge (Bp)   II. Papp Regina (Mátészalka)  III. Vida Gréta (Bácsalmás)

L. 4.   I. Hortobágyi Tamara (Szombathely)  II. Linkowski Júlia (Bp)  III. Vásárhelyi-Faragó Dóra  (Nagkőrös)

L. 5.  I. Vida Nikoletta (Debrecen)  II. Gulyás Réka (Kiskunfélegyháza)  III. Molnár-Sáska Zsófia (Bp)

L. 6.  I. Bányóczki Virág (Tata)  II. Pál Ágnes Manlaj (Szolnok)  III. Lengyel Kinga Petra (Bp)

F. 1.  I. Baki Bence (Baja)  II. Juhász Edmund (Csenger)  III. Hangay Olivér (Bp)

F. 2.  I. Ferku Donát (Kisvárda)  II. Geszler Ádám (Bp)  III. Ónódi Dávid (Miskolc)

F. 3.  I, Darida Gergő (Herend)  II. Persányi Bálint (Telki)  III. Gál András (Miskolc)

F. 4.  I. Farkas Gellért (Bp)  II. Krizsán Balázs (Rácalmás)   III. Zólyomi Levente (Boldog)

F. 5.  I.Takács András (Barcs)  II.  Szűcs Ádám (Bp)  III.  Földi Teodor László (Bp)

F. /.  I. kulcsár Krisztián (Debrecen)  II.  Tóth Péter Balázs (Debrecen)  III. Pethő Botond Imre (Celldömölk)

Értékszámos csoportok.

L. 1.  I. Herceg Zsófia (Hódmezővásárhely)

L.2.  I. Balázs Sztella Anna (Bp)  II. Karácsonyi Luca (Bp)  III. Lazsádi Kerka Lilla (Miskolc)

L.3.  I. Márkus Molli Amina (Hódmezővásárhely)  II. Karácsonyi Kata (Bp)  III. Alexadrova Angelina (Vonyarcvashegy)

L.4.  I. Juhász Judit (Keszthely)  II. Tóth Nikoletta (Bp)  III. Hegedűs Luca (Rácalmás)

L.5.  I. Gömböcz Zsófia (Sárvár)  II. Kovács Judit (Szentendre)  III. Lengyel Andrea (Jászberény)

L.6.  I. Egyed Judit (Debrecen)  II. Németh Noémi Anna (Dunaújváros)  III. Kurcsics Erika (Kapuvár)

F.1.  I. Karácsonyi Bánk (Bp)  II. Hajdú Márton Ábris (Bp)  III. Kovács Kristóf (Miskolc)

F. 2.  I. Kolimár Kristóf Pál (Veszprém)  II. Parda Barnabás (Kecskemét)  III. Giang Tran Nam (Bp)

F.3.  I. Pásztor Balázs (Bp)  II. Pásti Áron (Dunaújváros)  III. Tran Dávid (Debrecen)

F.4.  I. ifj. Gombócz Ferenc (Bp)  II. Borhy Marcell (Szombathely)  III. Persányi Barnabás (Bp)

F.5.  I.Kozák Ádám (Bp)  II. Kökény Norbert (Dunaharaszti)  III.Kovács Gábor Etele (Bp)

F.6.  I. Havasi Gergő(Székesfehérvár)  II. Bohus Ádám Gábor (Bp)  III.  Búzás Bertalan (Keszthely)