NB I. Szabó László csoport(2016/2017)

2. forduló

1234

A forduló csapatmérkőzései

Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
DVTK 7.05.0 Duocor-Makói SVSE
Aquaréna Kőbánya SC 2.010.0 Aquaprofit-NTSK I.
Z.Csuti-Hydrocomp SK 7.05.0 HVSE-Infraplan
Dunaharaszti MTK 4.57.5 ASE Paks
Pénzügyőr SE 6.55.5 HASE-Lila Futó I.

DVTK 7.0 – 5.0 Duocor-Makói SVSE

Cím Élő DVTK Eredmény Duocor-Makói SVSE Élő Cím
1 GM 2591 Prohászka Péter 1/21/2 Mihók Olivér 2498 GM
2 GM 2619 Jr. Héra Imre 10 Sipos István 2471 IM
3 GM 2628 Guijarro David Anton 10 Saric Sinisa 2422 IM
4 GM 2636 Kravtsiv Martyn 1/21/2 Csonka Balázs 2398 FM
5 IM 2488 Torma Róbert 1/21/2 Farkas Tibor 2279 IM
6 IM 2474 Korpa Bence 1/21/2 Horváth Zsolt 2415 FM
7 2442 Nayhebaver Martin 1/21/2 Tatár Kis Szabolcs 2373 IM
8 IM 2446 Bagi Máté 01 Cabarkapa Novak 2418 IM
9 2359 Kun Gábor 01 Hajnal Zoltán 2375 IM
10 IM 2361 dr. Medvegy Nóra 1/21/2 Szalai Kornél 2382 IM
11 FM 2347 Handó Vilmos 10 Péczely Sebastian Zsombor 2212
12 2334 Bálint Vilmos 10 Juhász Barbara 2195 WFM

Aquaréna Kőbánya SC 2.0 – 10.0 Aquaprofit-NTSK I.

Cím Élő Aquaréna Kőbánya SC Eredmény Aquaprofit-NTSK I. Élő Cím
1 GM 2641 Vovk Andrey 01 Naiditsch Arkadij 2684 GM
2 GM 2576 Indjic Aleksandar 1/21/2 Balogh Csaba 2621 GM
3 IM 2430 Izsák Gyula 01 Ivanisevic Ivan 2641 GM
4 IM 2430 Nagy Gábor 1/21/2 Márkus Róbert 2649 GM
5 IM 2383 Szabó Bence 01 Bánusz Tamás 2612 GM
6 IM 2380 Horváth Dávid 01 Erdős Viktor 2585 GM
7 IM 2339 Könnyű János 1/21/2 Ribli Zoltán 2555 GM
8 IM 2428 Krizsány László 1/21/2 Medvegy Zoltán 2557 GM
9 IM 2339 Turzó Attila 01 Kántor Gergely 2413 IM
10 WFM 2349 Marjanovic Annamária 01 Aczél Gergely 2506 IM
11 2299 Farkas Richárd 01 dr. Flumbort András 2446 GM
12 2297 Polyik Péter 01 Gara Tícia 2358 WGM

Z.Csuti-Hydrocomp SK 7.0 – 5.0 HVSE-Infraplan

Cím Élő Z.Csuti-Hydrocomp SK Eredmény HVSE-Infraplan Élő Cím
1 GM 2596 Vajda Levente 1/21/2 Hracek Zbynek 2594 GM
2 GM 2540 Szabo Gergely Andras Gyula 1/21/2 Ruck Róbert 2566 GM
3 GM 2498 Horváth Ádám 1/21/2 Németh Miklós 2469 IM
4 GM 2473 Czebe Attila 1/21/2 Dr. Kovács Gábor 2456 IM
5 FM 2365 Kozák Ádám 01 Petényi Tamás 2437 IM
6 IM 2408 Mészáros Tamás 10 Kiss Attila 2371 IM
7 FM 2340 Tésik Csaba 10 Csonka Attila István 2316 IM
8 IM 2367 Horváth Tamás 10 Sárdy Péter 2348
9 IM 2335 Horváth Gyula 01 Nagy Bence 2305 FM
10 IM 2324 Mádl Ildikó 10 Pergel László 2280 FM
11 IM 2283 Dobos József 1/21/2 Szukics Ádám 2290
12 FM 2288 Csiszár Zoltán 1/21/2 Némethné Lakos Nikoletta 2283 WGM

Dunaharaszti MTK 4.5 – 7.5 ASE Paks

Cím Élő Dunaharaszti MTK Eredmény ASE Paks Élő Cím
1 GM 2602 Stevic Hrvoje 1/21/2 Berkes Ferenc 2645 GM
2 GM 2490 Gonda László 01 Perunovic Milos 2619 GM
3 GM 2526 Jovanovic Zoran 01 Papp Gábor 2583 GM
4 IM 2423 Almási István 1/21/2 Ács Péter 2579 GM
5 GM 2410 Faragó Iván 1/21/2 Nevednichy Vladislav 2545 GM
6 IM 2391 Popovics Ádám 1/21/2 Szabó Krisztián 2510 GM
7 IM 2386 Tompa János 01 Jr. Fodor Tamás 2493 GM
8 WGM 2335 Papp Petra 1/21/2 Grószpéter Attila 2444 GM
9 FM 2340 Loránd Norbert 1/21/2 Lizák Péter 2445 IM
10 IM 2347 Bérczes Csaba 1/21/2 Lázárné Vajda Szidónia 2365 IM
11 FM 2334 Orosz András 01 Kaczúr Flórián 2427
12 1992 Simon Lili 10 Györkös Lajos 2340 IM

Pénzügyőr SE 6.5 – 5.5 HASE-Lila Futó I.

Cím Élő Pénzügyőr SE Eredmény HASE-Lila Futó I. Élő Cím
1 GM 2541 Antal Gergely 01 Gledura Benjámin 2585 GM
2 GM 2497 Horváth Csaba 1/21/2 Chatalbashev Boris 2534 GM
3 GM 2548 Balog Imre 1/21/2 Horváth József 2508 GM
4 IM 2464 Hujbert Flórián 1/21/2 Stohl Igor 2495 GM
5 GM 2368 Fogarasi Tibor 1/21/2 Hoang Thanh Trang 2470 GM
6 GM 2390 Seres Lajos 10 Tolnai Tibor 2464 GM
7 IM 2371 Szük Balázs 1/21/2 Nguyen Huynh Minh Huy 2449 GM
8 FM 2412 Bakos Balázs 1/21/2 Varga Zoltán 2411 GM
9 FM 2334 Szamosközi Gábor 1/21/2 Petrán Pál 2297 IM
10 FM 2361 Fodor István 1/21/2 dr. Szabó Zsolt 2295
11 FM 2311 Papp Tamás 10 Rigó János 2236 IM
12 WGM 2260 Schneider Veronika 1/21/2 Görcsi Gábor 2187 FM
Támogatók
MVM Paksi Atomerőmű Zrt.
MOL Energiakereskedő Zrt.
Olajterv Csoport
Hévíz, az élet forrása!
Transit-Speed Kft.
OXYGEN wellness fitness medical