NB I. Szabó László csoport(2016/2017)

1. forduló

123456

A forduló csapatmérkőzései

Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
Pénzügyőr SE 4.57.5 DVTK
HASE-Lila Futó I. 6.06.0 Dunaharaszti MTK
ASE Paks 7.05.0 Z.Csuti-Hydrocomp SK
HVSE-Infraplan 6.06.0 Aquaréna Kőbánya SC
Aquaprofit-NTSK I. 10.02.0 Duocor-Makói SVSE

Pénzügyőr SE 4.5 – 7.5 DVTK

Cím Élő Pénzügyőr SE Eredmény DVTK Élő Cím
1 GM 2541 Antal Gergely 1/21/2 Prohászka Péter 2591 GM
2 GM 2497 Horváth Csaba 1/21/2 Jr. Héra Imre 2619 GM
3 GM 2548 Balog Imre 01 Guijarro David Anton 2628 GM
4 IM 2464 Hujbert Flórián 1/21/2 Torma Róbert 2488 IM
5 GM 2368 Fogarasi Tibor 1/21/2 Korpa Bence 2474 IM
6 GM 2390 Seres Lajos 1/21/2 Nayhebaver Martin 2442
7 IM 2371 Szük Balázs 01 Bagi Máté 2446 IM
8 FM 2412 Bakos Balázs 10 Okhotnik Vladimir 2427 GM
9 IM 2363 Szeberényi Ádám 1/21/2 Kun Gábor 2359
10 FM 2334 Szamosközi Gábor 1/21/2 dr. Medvegy Nóra 2361 IM
11 IM 2349 Gara Anita 01 Handó Vilmos 2347 FM
12 FM 2311 Papp Tamás 01 Ág Norbert 2329 FM

HASE-Lila Futó I. 6.0 – 6.0 Dunaharaszti MTK

Cím Élő HASE-Lila Futó I. Eredmény Dunaharaszti MTK Élő Cím
1 GM 2585 Gledura Benjámin 1/21/2 Sadzikowski Daniel 2541 IM
2 GM 2508 Horváth József 1/21/2 Grigoriants Sergey 2564 GM
3 GM 2495 Stohl Igor 1/21/2 Gonda László 2490 GM
4 GM 2470 Hoang Thanh Trang 10 Almási István 2423 IM
5 GM 2464 Tolnai Tibor 01 Kovacevic Blazimir 2478 IM
6 GM 2449 Nguyen Huynh Minh Huy 1/21/2 Faragó Iván 2410 GM
7 IM 2297 Petrán Pál 1/21/2 Popovics Ádám 2391 IM
8 IM 2311 dr. Liptay László 1/21/2 Tompa János 2386 IM
9 2295 dr. Szabó Zsolt 01 Papp Petra 2335 WGM
10 IM 2236 Rigó János 1/21/2 Grimm Dániel 2346 FM
11 FM 2269 Koczka Zsolt 1/21/2 Loránd Norbert 2340 FM
12 FM 2187 Görcsi Gábor 10 Kökény Norbert Adrián 2060

ASE Paks 7.0 – 5.0 Z.Csuti-Hydrocomp SK

Cím Élő ASE Paks Eredmény Z.Csuti-Hydrocomp SK Élő Cím
1 GM 2645 Berkes Ferenc 1/21/2 Vajda Levente 2596 GM
2 GM 2619 Perunovic Milos 1/21/2 Horváth Ádám 2498 GM
3 GM 2583 Papp Gábor 10 Czebe Attila 2473 GM
4 GM 2579 Ács Péter 10 Kozák Ádám 2365 FM
5 GM 2510 Szabó Krisztián 01 Mészáros Tamás 2408 IM
6 GM 2444 Grószpéter Attila 1/21/2 Tésik Csaba 2340 FM
7 IM 2445 Lizák Péter 1/21/2 Horváth Tamás 2367 IM
8 IM 2365 Lázárné Vajda Szidónia 1/21/2 Horváth Gyula 2335 IM
9 2427 Kaczúr Flórián 1/21/2 Mádl Ildikó 2324 IM
10 IM 2421 Vidéki Sándor 10 Dobos József 2283 IM
11 2396 Balázs Gábor 01 Csiszár Zoltán 2288 FM
12 IM 2340 Györkös Lajos 10 Boronyák Árpád 2148 FM

HVSE-Infraplan 6.0 – 6.0 Aquaréna Kőbánya SC

Cím Élő HVSE-Infraplan Eredmény Aquaréna Kőbánya SC Élő Cím
1 GM 2594 Hracek Zbynek 1/21/2 Vovk Andrey 2641 GM
2 GM 2545 Babula Vlastimil 1/21/2 Indjic Aleksandar 2576 GM
3 GM 2579 Jankovic Alojzije 10 Nestorovic Nikola 2507 GM
4 GM 2566 Ruck Róbert 1/21/2 Izsák Gyula 2430 IM
5 GM 2505 Polák Tomás 1/21/2 Nagy Gábor 2430 IM
6 IM 2469 Németh Miklós 1/21/2 Szabó Bence 2383 IM
7 IM 2456 Dr. Kovács Gábor 10 Horváth Dávid 2380 IM
8 IM 2437 Petényi Tamás 01 Könnyű János 2339 IM
9 IM 2371 Kiss Attila 1/21/2 Krizsány László 2428 IM
10 IM 2316 Csonka Attila István 1/21/2 Marjanovic Annamária 2349 WFM
11 WGM 2283 Némethné Lakos Nikoletta 1/21/2 Farkas Richárd 2299
12 2234 Czupor Attila 01 Polyik Péter 2297

Aquaprofit-NTSK I. 10.0 – 2.0 Duocor-Makói SVSE

Cím Élő Aquaprofit-NTSK I. Eredmény Duocor-Makói SVSE Élő Cím
1 GM 2700 Ragger Markus 1/21/2 Mihók Olivér 2498 GM
2 GM 2621 Balogh Csaba 10 Sipos István 2471 IM
3 GM 2640 Lenic Luka 10 Saric Sinisa 2422 IM
4 GM 2649 Márkus Róbert 1/21/2 Csonka Balázs 2398 FM
5 GM 2612 Bánusz Tamás 1/21/2 Farkas Tibor 2279 IM
6 GM 2585 Erdős Viktor 10 Horváth Zsolt 2415 FM
7 GM 2555 Ribli Zoltán 10 Tatár Kis Szabolcs 2373 IM
8 GM 2557 Medvegy Zoltán 10 Hajnal Zoltán 2375 IM
9 IM 2413 Kántor Gergely 1/21/2 Szalai Kornél 2382 IM
10 IM 2506 Aczél Gergely 10 Balla Tamás 2361 IM
11 GM 2446 dr. Flumbort András 10 Péczely Sebastian Zsombor 2212
12 WGM 2358 Gara Tícia 10 Juhász Barbara 2195 WFM
Támogatók
MVM Paksi Atomerőmű Zrt.
MOL Energiakereskedő Zrt.
Olajterv Csoport
Hévíz, az élet forrása!
Transit-Speed Kft.
OXYGEN wellness fitness medical